identyfikator dla psa

Mailo 3974

Pies

3 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-12-06 15:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przyjazny, średniej wielkości piesek MAILO bardzo prosi o dom.
Jest młody, ma około 2 lata. Wesoły, towarzyski i kontaktowy, bardzo spragniony bliskości człowieka, zawsze chętny do zabawy i na spacer.
Kiedy odchodzi się od jego kojca, wspina się na tylne łapki, podskakuje, cicho piszczy jakby prosił : Nie odchodź, zostań jeszcze chwilkę, pobawimy się…
Ale czas w schronisku nie jest łaskawy, nie można nim hojnie obdarzyć każdego psa, każdemu można poświecić tylko parę minut, bo inne też czekają na chwilę uwagi.
Piesek jest odrobaczony, zaszczepiony przed adopcja będzie wykastrowany.
Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Osoby zainteresowane adopcją pieska, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką.
Na smsy nie odpowiadamy.
Kontakt w sprawie adopcji:
501334187
501329455
Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę, że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

501334187 501329455

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//