identyfikator dla psa

Łatka 3975

Suka

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-12-06 15:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

To cudowna młoda dziewczynka. Ma około roku, waży około 10 kg.

Szczupła na wysokich łapkach. Została porzucona i teraz szukamy jej cudownego, pełnego miłości domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Dogaduje się z innymi psami ale potrzebuje trochę czasu. Na początku trochę szczeka a potem już wspólna zabawa.

Do człowieka na początku trochę nieufna, ale przy dłuższym kontakcie przełamuje się. Bardzo lubi się bawić zabawkami i aportować, uwielbia ruch

Zaszczepiona, zaczipowana i wysterelizowana.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Zastrzegamy sobie możliwość wyboru domu.

W umowie będzie zawarta informacja o sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpisze)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//