identyfikator dla psa

Burgund 4005

Pies

8 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-12-10 11:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy domu dla pięknego, mądrego i pociesznego Burgunda. W swoim życiu z pewnością wiele wycierpiał, zgarnięty z ulicy zimą wyglądał bardzo źle - skudlona, matowa sierść świadczyły o tym, że nikt nigdy o niego nie dbał. Był również niesamowicie chudy. Minęło długie i ciężkie 6 lat w schronisku, a on nadal czeka na szansę, choć jest naprawdę fantastycznym, grzecznym i karnym psem.

Burgund jest bardzo towarzyski, ogromnie potrzebuje kontaktu z człowiekiem, uwielbia gdy się go głaszcze, drapie, czy w inny sposób wykazuje zainteresowanie. Kocha spacery u boku człowieka, dobrze radzi sobie na smyczy. Z pewnością sprawdziłby się jako towarzysz osoby aktywnej, choć po męczącym dniu nie pogardzi wspólnym odpoczynkiem na kanapie.

Burgund jest zaszczepiony i wykastrowany. Może mieć około 7 lat, ale bawi się i biega niekiedy jak szczeniaczek, absolutnie nie widać po nim wieku. Jest średniej wielkości, może ważyć około 20 kg. Mógłby mieszkać z innym psem - nie reaguje na psie zaczepki, nie jest konfliktowy, ale nie znamy jego stosunku do kotów.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://youtu.be/FTa9jtF2jtg

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://youtu.be/E8asz_Ujl7w

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 509 188 082, 732 294 741, 668 332 546

Piesek czeka na nowy dom pod Krakowem.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt

509 188 082, 732 294 741, 668 332 546

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//