identyfikator dla psa

Amorek 4006

Pies

12 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-11-01 07:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Amorek

Samiec, wiek 10 lat. Przyjęty do schroniska 8.06.2010 r. Średniej wielkości, radosny psiak. Jest bardzo sympatyczny i kontaktowy. Chętnie przybiega na pieszczoty i rozdaje buziaki. Jest również aktywny i uwielbia biegać po wybiegu.

Chodzi na smyczy ale zdarza mu się ciągnąć czasem, to wynik niestety barku ciągłych spacerów, tego w schronisku nie ma często.

Dogaduje się z innymi psami. Polecamy do adopcji, to naprawdę super psiak i zasługuje na dom i miłość!

Numer czip 982061600039558

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 512324940

Kontakt

512324940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//