identyfikator dla psa

Kajtek 4022

Pies

12 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-12-12 11:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kajtek ma około 10 lat. To średniej wielkości, nieśmiały i bardzo delikatny psiak. W pierwszym kontakcie jest wycofany, boi się zakładania smyczy. Na wybiegu pomału się otwiera i nabiera zaufania. Nie jest nadmiernie wylewny. Dogaduje się z innymi psami. Polecamy do adopcji dla cierpliwej osoby, która poświęci psiakowi czas. To psiaczek, który jak zaufa pokocha całym sercem ale potrzebuje czasu, nie wiemy ile przeżył w swoim życiu, kto go skrzywdził ale potrzebuje osoby, która go pokocha całym sercem a on odda swoje

Nr chipa 982061600 041427

Woj. łódzkie, powiat Sieradz

numer kontaktowy w sprawie adopcji pieska : 514 249 346

Kontakt

514 249 346

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//