identyfikator dla psa

PEPE 4023

Pies

5 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-12-12 12:13

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pepe 4 latek psiak w typie jamnika szorstkowłosego pilnie szuka domu ale bez malutkich dzieci , psiak lubi suczki , nie znosi innych psów , koty goni , idealny do mieszkania w bloku . Psiak obecnie przebywa w woj łódzkim ale możliwy jest transport za zwrot kosztów paliwa .

kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 503 161 751

Kontakt

503 161 751

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//