identyfikator dla psa

Pusia 4031

Suka

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-13 17:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poznajcie sam wdzięk i urok na małych łapkach - Pusię! To nieduża 4-letnia sunia w typie terriera. Swojego człowieka kocha bezgranicznie, najchętniej spędzałaby z nim cały czas, przytulając się na kanapie. Kanapa jest zresztą naturalnym środowiskiem tej uroczej dziewczynki - Pusia nie potrzebuje dużej aktywności na co dzień, wystarczą jej regularne spacery. Zanim jednak kogoś pokocha, musi się z nim oswoić - w pierwszym kontakcie jest dość nieufna, szczególnie w stosunku do mężczyzn.
Pusia jest dobrze wychowana, załatwia się na zewnątrz, nie niszczy i nie hałasuje. Kiedy nie zwraca się na nią uwagi, kładzie się w pobliżu i nie narzuca się swoją obecnością - można ją spokojnie zabrać nawet do pracy. To pies, który po prostu cieszy się, że może przebywać z człowiekiem :)
Zdecydowanie powinna być psią jedynaczką, bo bardzo nie lubi dzielić się swoim opiekunem. Na spacerach woli, żeby inne psy nie podchodziły do niej zbyt blisko, ale stara się je ignorować. Nie polecamy jej też do domu z małymi dziećmi.
Pusia mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa z zapisem o obowiązkowej kastracji po osiągnięciu przez psa odpowiedniego wieku)
Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

nr tel. 724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//