identyfikator dla psa

Tosia 4033

Suka

10 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-12-14 09:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tosia przebywająca w schronisku od 2012 r szuka kochającego domku.
Sympatyczna, delikatna, szorstkowłosa sunia.
Ma dobry kontakt z człowiekiem, lubi pieszczoty. Jej oczy zdają się cały czas uśmiechać.
Ładnie chodzi na smyczy i na lince treningowej. Jest grzeczna, pilnuje się. Toleruje inne psy i sunie, ale bywa czasami zaczepna.
Polecamy do adopcji. Sunia ma 9 lat. CZIP 982061600043008
Tel w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 512324940
www.hotelzwierzat.com
SCHRONISKO WOJTYSZKI 18 WOJ.ŁÓDZKIE

Kontakt

512324940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//