identyfikator dla psa

Fifi 4035

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-14 12:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Fifi, młoda sunia, domowa, rodzinna - pokochaj!

FIFI, Kolejna suczka która zapewne się znudziła, chipa brak, ogłoszenia papierowe i w internecie nie przyniosły żadnego efektu. Sunia nie miała na sobie obroży była bardzo zaniedbana, chudziutka, zadredzona, biegała w cieczce po miescie.
Zlitowała się jedna osoba i dała dom tymczasowy.
Teraz Fifi juz jest zaszczepiona kompletem, odpchlona, odrobaczona, wysterylizowana, a ok dwa lata i waży tylko 8 kg.
Szukamy domu najlepiej z ogródkiem bo ona bardzo lubi się wybiegać. Z psami się dogaduje bez problemu. Dzieci lubi nawet maluchy, lubi dużo czasu spędzać z ludźmi. Jest bardzo przyjacielska. Nie wiemy jak reaguje na koty. Czystość już raczej zachowuje, zdarzają się niewielkie potknięcia. Poza tym jest wulkanem energii, wszędzie jej pełno.
I ze smyczą jeszcze nie do końca sobie radzi, niby chodzi ale się często zaplątuje o moje nogi, trzeba by trochę popracować i ładnie jezdzi autem.
Sunia przebywa w Ostrowcu świętorzyskim 27-400 ale szukamy domu w całej Polsce.
obowiązuje wizyta przeadopcyjna i umowa adopcyjna OSPZ Animals

Kontakt

tel w sprawie adopcji 503-479-144 na tygodniu proszę dzwonić po godz. 17tej

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//