identyfikator dla psa

Dino 4038

Pies

5 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2018-12-14 18:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Średniej wielkości piesek krótkowłosy. Pozytywnie nastawiony do świata, kocha ludzi, uwielbia przytulanki i głaskanko, towarzyski i kontaktowy. Zostawiony w kojcu, trzęsie się z zimna, patrzy smutny wzrokiem, wpina się na kraty i cichutko popiskuje prosząc o jeszcze chwilę uwagi. Potem idzie zrezygnowany do budy, jakby stracił nadzieję i zwija się w kłębek. Może ujęło Cię jego spojrzenie? Może właśnie takie psiaka szukasz, zadzwoń do nas. Daj szansę Dinusiowi na dom i własnego człowieka. Będzie z niego fajny towarzysz spacerów , wierny przyjaciel na dobre i złe. DINO akceptuje inne psy, nie jest konfliktowy. Przebadany przez weterynarza, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany czeka w schronisku na swoja szansę. Opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami. Osoby zainteresowane adopcją pieska, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką. Na smsy nie odpowiadamy. Kontakt w sprawie adopcji: 501334187 501329455 Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę, że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

501329455

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//