identyfikator dla psa

Chłopak 4049

Pies

9 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-12-15 11:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU

trafił do schroniska jak miał zaledwie parę tygodni
TERAZ MINĘŁO JUŻ 8 LAT ON NADAL CZEKA NA SWOJEGO CZŁOWIEKA.....

CHŁOPAK JEST BARDZO TOWARZYSKI

DOBRZE REAGUJE NA INNE ZWIERZAKI ,potrafi chodzić na smyczy
ma 8 lat

Numer czip-46705

www.hotelzwierzat.com

Kontakt w sprawie adopcji pieska : 512324940

SCHRONISKO WOJTYSZKI 18 gm. BRĄSZEWICE WOJ.ŁÓDZKIE

Kontakt

512324940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//