identyfikator dla psa

Laki 4075

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-18 10:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

7 miesięczny Laki, wesoły maluch do adopcji! Laki, szczeniak uratowany przed schroniskiem czeka na dom. Maluszkowi groziło schronisko na Janiku, był bardzo wystraszony, nie rozumiał co się dzieje. Widać, że miał kiedys dobrze, nie jest bardzo chudy czy zaniedbany, zwyczajnie pewnie komuś się znudził. Pisek ma max 7 m-cy, waży 7 kg i będzie max srednim pieskiem, dostał odpchlenie, odrobaczanie, szczepienie od wscieklizny i pierwsze na wirusówki, jest zachipowany. Z innymi pieskami sie dogaduje, go ludzi lgnie bardzo. Przebywa w okolicy Ostrowca świętokrzyskiego ale szukamy domu w całej Polsce obowiązuje wizyta przeadopcyjna i umowa adopcyjna, obowiązkowa kastracja w dorosłosci

Kontakt

tel w sparwie adopcji 508-167-595, 503-479-144 na tygodniu proszę dzwonić po godz. 17tej

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//