identyfikator dla psa

Bercik 4102

Pies

6 lat

mieszaniec

Korabiewice

Dodano: 2018-12-20 15:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bercik <3 mieszka w schronisku w Korabewicach Viva.
Bercik jest psem w pełni spacerowym, troszkę nieśmiałym i wycofanym ale to pobyt w schronisku tak źle na niego wpływa :-( Jestem pewna ze poza schroniskiem to zupełnie normalny pies :-)
Odpowiedzialny i świadomy dom na pewno pozwoliłby Bercikowi wrócić do normalności.
Bercik jest cudnym, delikatnym i bardzo przyjaznym psiakiem w wieku ok. 5 lat , nieduży waży ok. 15 kg. został odebrany w wyniku interwencji na warszawskiej Białołęce, mieszkał z 19 innymi psiakami na posesji pełnej śmieci, szkła i innych niebezpiecznych elementów :-(, szuka spokojnego domu i chciałby żyć zwykłym pieskim życiem <3

Kontakt

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Berciku pisz: jola.wozniak01@gmail.com lub dzwoń: 509-191-831 Jeśli chcesz adoptować! www.schronisko.info.pl; adopcje@schronisko.info.pl Szczegóły adopcji: www.schronisko.info.pl/adopcje Ankieta Adopcyjna: www.schronisko.info.pl/ankieta

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//