identyfikator dla psa

Benek 4120

Pies

9 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2020-11-01 07:22

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BENEK, WOJTYSZKOWY WETERAN, OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU

Malutki i delikatny piesiulek. W pierwszym kontakcie troszkę wycofany, stresuje się zakładaniem smyczy, ale na rękach uspokaja się i bez problemu daje się głaskać.

Dogaduje
się z innymi psami. Będzie cudownym przyjacielem dla spokojnej i cierpliwej osoby, która poświęci mu swój czas.

Wiek -7 lat ( ur.2012 r.)

Nr czipa: 49684

Schronisko Dla Zwierząt - Wojtyszki
Wojtyszki 18, 98-277 Brąszewice, tel. 512324940

Kontakt

512324940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//