identyfikator dla psa

Niewidomy 4121

Pies

12 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2018-12-22 16:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

ADOPTUJ NIEWIDOMEGO STARUSZKA

Trafił do schroniska z gminy Dobroń w marcu 2013 r.

Jest uroczy, miły i duży.
Psiak jest łagodny, przywiązuje się do opiekunów i ceni sobie bliskość człowieka. Jest niewidomy, a mimo to świetnie radzi sobie z chodzeniem. Nowe miejsca i tereny nie stanowią dla niego problemu. Chodzi na smyczy,ale odczuwa przy tym niepokój.

Najlepiej czuje się biegając luzem.

UFA CZŁOWIEKOWI I LUBI SIĘ PRZYTULAĆ!
KTO POKOCHA???

Wiek - 11 LAT ( ur.ok. 2007 r)

CZIP-52752

PSIAK OD 5 LAT W SCHRONISKU CZEKA NA SWOJEGO CZŁOWIEKA

TEL 512324940

www.hotelzwierzat.com
SCHRONISKO WOJTYSZKI 18 gm. BRĄSZEWICE WOJ.ŁÓDZKIE

Kontakt

512324940

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//