identyfikator dla psa

Szarik 4151

Pies

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-12-27 11:53

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szarik to rozbrykane psie dziecko. Pomimo swojego młodego wieku, został już skrzywdzony. Po trzech miesiącach został oddany jak zbędna zabawka. Znudził się...

Ma około 6 miesięcy, jest średnim pieskiem do kolana. Waży około 13 kg.

Uwielbia kontakt z człowiekiem, ale się nie narzuca. Lubi zabawy z innymi psami. Pomimo swojego młodego wieku jest bardzo grzeczny i usłuchany. Uwielbia przytulać się, być blisko człowieka.

Oczywiście musi mieć dom, gdzie będzie czas, żeby mógł się wybiegać i wyszaleć na spacerze.

Szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Zaszczepiony, zaczipowany w umowie będzie zawarta informacja o kastracji.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//