identyfikator dla psa

Lili 4163

Suka

7 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-12-28 19:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY DOMU Z OGRODEM DLA MAŁEJ ŚLICZNEJ SUNI !!!
LILI to mała suczka ,waży ok 7 kg.
Ma około 5 lat.
LILI miała teraz małe, wszystkie wykarmiła i szczeniaczki znalazły już domy oprócz jednego pieska, któremu również szukamy domu. Marzeniem byłoby aby znalazły dom razem…
Jest bardzo grzeczna i posłuszna, bardzo pozytywna .Akceptuje inne zwierzęta. Bardzo mądra.
Jak zaufa będzie wiernym i oddanym przyjacielem.
Odpchlona, zaszczepiona, odrobaczona. Dziś sunia została wysterylizowana.
Zachowuje czystość w domu, ładnie chodzi na smyczy.
Bez problemu jeździ samochodem, nie ma choroby lokomocyjnej.
Szukamy dla niej domu z ogrodem, bo jest czujna, bardzo pilnuje. Mimo niewielkiej postury „wielki gospodarz”.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat szczeniaczka, zadzwoń na podany niżej numer telefonu.
Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele .
Telefon w sprawie adopcji - 501 899 540.
Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.


Kontakt

501 899 540

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//