identyfikator dla psa

Falkon 4167

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-29 09:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nasze schroniskowe psy są systematycznie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze telefonicznie udzielają informacji na temat każdego psa.
POSZUKIWANY DOM DLA MŁODEGO SKRZYWDZONEGO PSIAKA.
FALKON, średni, sięgający za kolano, smukłej budowy piesek, łagodny i delikatny.
FALKON trafił do schroniska, mając na sobie ważącą około 5 kg obrożę z obciążnikami (na zdjęciu). Kto i po co wymyślił to koszmarne urządzenie?! Psiak był zmęczony, wycieńczony i obolały .
Już nam zaufał. Pozwala zapiać obrożę, przypiąć smycz, więc może wychodzić na spacery. Jest wtedy przeszczęśliwy, choć czasem się płoszy, więc trzeba być na początku szczególnie uważnym. Podczas spaceru poznaje otoczenie, spotyka inne psy, na postojach wtula się w opiekuna.
Akceptuje inne psy, chodzi na wspólne spacery.
FALKON bardzo potrzebuje domu i swojej rodziny, która da mu czas na aklimatyzację . Powinien zamieszkać w domu, nie może być bez smyczy puszczany po ogrodzie, bo pokona każde ogrodzenie.
Szukamy domu, gdzie otoczony opieką i miłością znów zaufa człowiekowi.
Nasze psy są wysterylizowane, z wyjątkiem tych w stosunku do których są przeciwwskazania zdrowotne, posiadają komplet szczepień, mają wszczepionego czipa , nowy opiekun otrzymuje książeczkę zdrowia zwierzaka z odpowiednimi wpisami.
Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe info na temat pieska, zadzwoń do wolontariuszki. Nie odpowiadamy na smsy.
Można dzwonić od 7.30-22.00 także w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
psynowiny@gmail.com
Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Kontakt

534667299

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//