identyfikator dla psa

Diana 4177

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2018-12-29 15:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Porzucona pod sklepem, przygarnięta przez dobrych ludzi. DIANA ma około 2 miesięcy. Jest zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana. Grzeczna ,wesoła, kontaktowa, przemiła, przytulaśna. Jednak zanim adoptujesz szczeniaka, który jest śliczny ,malutki i przytulaśny , weź pod uwagę że trzeba poświęcić czas aby go nauczyć wielu rzeczy, chociażby zachowania czystości w domu, czy chodzenia na smyczy Jeśli jesteś zainteresowany adopcją i chcesz uzyskać bliższe informacje na temat suni, zadzwoń na podany niżej numer telefonu. Prosimy dzwonić od 6.00-20.00 ,można również w niedziele . Telefon w sprawie adopcji : 602-613-742 Przemyśl swoja decyzję, bo zwierzę wymaga naszej opieki przez kilkanaście lat. Pomożemy w dowiezieniu psiaka do innego miasta.

Kontakt

602-613-742

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//