identyfikator dla psa

Frania 4181

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-12-29 23:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

4 miesięczna Frania, niewielki szczeniak do adopcji

Nazywam się Frania i mam 4 miesiące. Urodziłam się na polskiej wsi w zimnej budzie. Nie byłam szczególnie wyczekiwanym szczeniakiem. Sama też się nie prosiłam na ten świat. Ale skoro już jestem to chciałam bym zaznać miłości i ciepła czyli tego wszystkiego czego brakowało mojej mamie ;-(
Tymczasowe człowieki mówią, że będę małym pieskiem w typie jamnika, mówią także, że jestem bardzo pojętną suczką i bardzo szybko zrozumiałam po co wychodzimy na spacer. Oczywiście podczas zabawy zdarzy mi się jeszcze „ zapomnieć” ale już coraz rzadziej. Jak to przystało na zdrowego dzieciaka uwielbiam biegać, bawić się i szaleć. Ale nadchodzi taki czas kiedy bardzo bym chciała się przytulić i usnąć w objęciach człowieka.
Musisz wiedzieć że Tymczasowe człowieki twierdzą że w byle jakie ręce mnie nie oddadzą.

Kontakt

Jeżeli szukasz wiernego przyjaciela na całe życie to trafiłeś pod właściwy adres. Kontakt do moich opiekunek 795273648 509264862 505945510.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//