identyfikator dla psa

Dżeni 4211

Suka

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-01 17:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżeni to bezdomna, urocza, młoda, nieduża sunia. Jest bardzo łagodna ale nieśmiała. Potrzebuje czasu żeby się otworzyć.

Przebywa w gminnej przechowalni w Kozienicach (woj. mazowieckie). Dżeni jest już wysterylizowana, zaszczepiona i zaczipowana. Jeśli nie znajdzie domu zostanie wywieziona do schroniska

Kontakt z wolontariuszkami: Jola 605 608 220 , Monika 517 191 276

Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

Jola 605 608 220 , Monika 517 191 276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//