identyfikator dla psa

Funia 4218

Suka

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-01-01 20:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

PILNIE POTRZEBNY DOM DLA PRZESYMPATYCZNEJ MAŁEJ SUCZKI !!!
Imię : FUNIA
Wiek : ok 3 lat
Waga : 4 kg
Przerażone maleństwo jest jednym z 30 odebranych psów interwencyjnie .
Cicha ,spokojna, wystraszona maleńka potrzebuje dużo ciepła i cierpliwości żeby odzyskać wiarę w ludzi, na pewno jak zaufa pokocha całym swoim psim serduszkiem i będzie rodzinnym pupilem. Grzeczna ,łagodna, kontaktowa, przytulaśna.
Akceptuje psy i koty. Nie wykazuje żadnej agresji.
Sunia jest wysterylizowana.
Osoby zainteresowane adopcją pieska, zapraszamy do rozmowy telefonicznej z wolontariuszką.
Na smsy nie odpowiadamy.
Kontakt w sprawie adopcji:
501334187
Przed podjęciem decyzji o adopcji proszę wziąć pod uwagę że zwierzę wymaga opieki przez kilkanaście lat.
Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//