identyfikator dla psa

Masza 4248

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-06 13:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łołka szuka domu

Masza zwana Łołką bo gdy błąkała się po wsi obszczekiwała śmieciarzy by nie zabierali worków, w których wraz z siostrą szukały jedzenia

Sunia ma ok. 8 miesięcy i jest naprawdę piękna
Zapewne wśród bliskiej rodziny miała owczarka belgijskiego,po którym odziedziczyła nie tylko urodę ale i inteligencję

Taki wyrośnięty dzieciak jeszcze,który odbija sobie kiepskie początki życia

Z początku nieco nieśmiała ale po krótkiej chwili sama szuka kontaktu i okazji do zabawy

Akceptuje inne psy

Jest odrobaczona,zaszczepiona na wściekliznę i choroby wirusowe oraz zaczipowana.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//