identyfikator dla psa

Ape 4260

Pies

14 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-01-07 16:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ape, czasem zwany Apsikiem – wspaniały, potężny, masywny pies w typie akity amerykańskiej. Piękny, o cudownym charakterze. Bezgranicznie zakochany w człowieku. Uwielbia być blisko ludzi, lgnie do nich i z uporem ubiega się o pieszczoty. Pogodny, radosny, karny. Przewodnik staje się dla niego całym światem – Apsik jest mu całkowicie oddany. Pomimo wieku (11-12 lat) nie stracił radości życia. Kocha zabawy, choć wiek mocno go spowolnił. Poza tym to dobrze wychowany jegomość. Pozostawiony w domu grzecznie i spokojnie czeka na powrót opiekuna, a większość dnia – statecznie odpoczywa. Akceptuje suczki, za psami natomiast nie przepada. Ape – to pogoda ducha, wdzięk, inteligencja i ogromne pokłady uroku.
Ze względu na wiek potrzebne są mu: ciepło, brak schodów do pokonywania i miłość.
Podaruj mu ciepły dom na resztę jego życia.
Ape mieszka w hoteliku koło Raciborza.

Nie oddamy go do kojca, budy, ani na podwórko.
Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta i umowa)

Kontakt

Nr tel. 724425008 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//