identyfikator dla psa

Misia 4271

Suka

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-01-08 15:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misia to cudowna delikatna dziewczynka
Jest trochę nieśmiała, ale prze kochana, łagodnie nastawiona do psów i do ludzi.

Zachowuje czystość, uwielbia tulaski i lubi pieszczoty.
Niestety na razie na smyczy dopiero uczy się chodzić.

Misia waży około 6 kg, ma około 1 roku. Zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana.

Szukamy domu cierpliwego, pełnego miłości, gdzie Misia będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Pod tym linkiem znajdą państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2268281403204583/2268281233204600/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//