identyfikator dla psa

Terik 4291

Pies

3 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-01-09 17:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutki, zaledwie 9 miesięczny piesek w typie teriera, podrzucony do schroniska w mroźną, śnieżną styczniową noc. Był przerażony, głodny i przemarznięty, cały drżał, znaleźliśmy go zwiniętego w kłębek, wciśniętego w najdalszy kąt. Pilnie szukamy domu!
Jest wesoły, łagodny, towarzyski, typowy piesek rodzinny.
Prosimy o przemyślaną decyzję, przyjęcia psiaka pod swój dach to nie tylko radość, ale też wieloletnie obowiązki.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, na smsy nie odpowiadamy.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//