Lejdi 4309

Suka

1 rok 1 miesiąc

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-01-12 08:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

HALLO JESTEM LEJDI. Mam około 8 miesięcy i ważę około 10 kg. Jestem wesoła, cały czas szukam chętnych do zabawy LEJDI jest ufna, lgnie do ludzi, zazdrosna o inne zwierzęta, potrzebuje być najważniejszym i jedynym kochanym zwierzęciem w domu. Jest jeszcze szczeniakiem więc zdarza jej się jeszcze coś zniszczyć. To taki Psi wulkan energii, potrzebuje domu gdzie będzie zdecydowanie zmęczona wracała po spacerze. Nie lubi zostawać sama w domu, bardzo tęskni za człowiekiem, więc na początku trzeba będzie nauczyć ja zostawania w domu. Łagodna do dzieci, niestety nie lubi kotów. LEJDI jest cudowna sunia, będzie bezgranicznie oddana, taki typowy kanapowiec Sierść wymaga pielęgnacji, mycia i czesania Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. W umowie będzie zawarta informacja o sterylizacji. Jest zaszczepiona, zaczipowana. Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms odpisze.

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//