identyfikator dla psa

Buba 4312

Suka

13 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-11-01 07:21

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Buba jest wrażliwą, delikatną sunią. Gdy podchodzi człowiek ożywia się, chce być głaskana. Widać jednak po niej, że została bardzo skrzywdzona... Buba zrobiła ogromne postępy, od czasu gdy do nas trafiła. Przeszła ogromną metamorfozę, przestała się bać człowieka To cudowny pies. Zasługuje na miłość, troskę, zainteresowanie i odpowiedzialny dom!

W stosunku do innych psów jest uległa, nie stwarza w boksie żadnych konfliktów. Bez wątpienia Buba odpłaci za troskę swoją dozgonną miłością i wiernością . Buba została zabrana do schroniska z lokalnych Wapienników, gdzie oszczeniła się, okopała w śmietniku chroniąc swój miot. Podobno Buba żyła na wapiennikach na pewno około dwóch lat...to troskliwy i potrafiący bronić bliskich pies...Udowodniła to opieką nad małymi w tych trudnych warunkach... Chyba już najwyższy czas, by teraz ktoś zaopiekował Bubą...Daj jej odpocząć i zaznać troszkę czystego, prawdziwego szczęścia...

IMIĘ: Buba

ROK URODZENIA: 2008

ROZMIAR (S/M/L/XL): S

STERYLIZACJA: tak

ZASZCZEPIONA: tak

ODROBACZONA: tak

CZIP: tak

STOSUNEK DO CZŁOWIEKA: lgnie do ludzi, choć na samym początku jest ostrożna

STOSUNEK DO PSÓW: uległa, dobrze dogaduje się z innymi psami

STOSUNEK DO KOTÓW: nie stwierdzono

Kontakt w sprawie adopcji pieska : 608 084 532

Kontakt

608 084 532

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//