Keks 4313

Pies

8 lat

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-12-15 11:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cześć Psyjacielu! Mam na imię Keks, ale wolontariusze nazywają mnie "łaciatym szczęściem" Łaciaty rozumiem, ale z tym szczęściem to trochę krucho u mnie. Moje życie do 7 lat to schroniskowy boks...a mam dopiero 8... Pokochaj mnie. Moje psie serce czeka na Ciebie." Keks to piękny, potężny pies w typie wyżła. Jego umaszczenie w przeważającym kolorze białym pokryte jest licznymi, czarnymi "piegami". Szczególnie te na pyszczku Keksa dodają chłopakowi uroku. Keks budzi respekt swoim wyglądem. Nie należy przecież do małych psiaków, ale nie ma się, czego obawiać. To bardzo otwarty i kontaktowy zwierzak. Bardzo ceni sobie kontakt z człowiekiem, długie spacery i zabawy. Kąpiele, szaleństwa to wszystko, co Keks kocha najbardziej! Gdy tylko ktoś się pojawia przy boksie Keksa, od razu dobiega do krat i daje łapę, skacze, domaga się czułości. Nie radzi sobie w boksie, jest strasznie smutny, zniechęcony. Keks czeka na kogoś, kto go wyrwie z ciasnego kojca i da prawdziwy dom.... ROK URODZENIA: 2011 ROZMIAR (S/M/L/XL): XL KASTRACJA: tak ZASZCZEPIONY: tak ODROBACZONY: tak CZIP: tak STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT: Szukamy domu bez innych zwierząt. Keks jest w hoteliku Gaja w Chroślicach na Dolnym Śląsku Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 608 084 532

Kontakt

608 084 532

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//