identyfikator dla psa

Maciuś 4314

Pies

4 lata

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-01-12 12:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BARDZO PROSIMY O DOMEK W IMIENIU MACIUSIA !
MACIUŚ to mały, niekłopotliwy piesek.
Imię bardzo do niego pasuje, jest takim cudownym, kochanym, spokojnym pieskiem o smutnym spojrzeniu, jakby już stracił nadzieję, że jego los się odmieni.
W schronisku jest już długo. Wcześniej był radośniejszy, ostatnio posmutniał, jakby pogodził się z losem, ze swoja samotnością, bez spacerów, przytulania, głaskania. Tylko on i zimny, betonowy boks, dookoła stres, zamieszanie, szczekanie wielu psów, od czasu do czasu krótkie spotkanie z człowiekiem, zbyt krótkie i znów długie godziny samotności.
Może szukasz czworonożnego przyjaciela? Może Maciusia właśnie? Chcielibyśmy go zobaczyć wtulonego w swojego człowieka. Przerwijmy zaklęty krąg, dajmy mu szansę!
MACIUŚ czeka na wymarzony dom.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Prosimy o przemyślana decyzję, zwierzę wymaga opieki przez wiele lat.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//