identyfikator dla psa

Euro 4324

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-13 19:46

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

EURO wspaniały psiak poleca się do adopcji

EURO to młody, około roczny przyjazny psiaczek czekający w domu tymczasowym w okolicach Warszawy na swój kochający dom.

Zapraszamy do poznania psiaczka, mieszka on w towarzystwie innych psiaków i kotów. W jednym miejscu k/Warszawy jest możliwość poznania kilku psiaków.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 606 253 978

Kontakt

606 253 978

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//