identyfikator dla psa

Sonia 4344

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-15 12:03

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młoda, nieduża Sonia, delikatna sunia szuka kochającego domu!

Sonia jest młodą, zaledwie 3 letnią sunią. Sonia urodziła się w nieodpowiednim miejscu i czasie, życie od malucha jej nie rozpieszczało. Trafiła do człowieka uzależnionego od alkoholu, który nie zajmował się nią, nie drapał za uszkiem, nie mówił że jest dobrym psem.
Sonia znalazła pomoc u sąsiadki. Dostała wszystko to, czego jej brakowało - pełną miskę, dobre słowo i mnóstwo czułości. Wydawało się, że już jest dobrze...Niestety, jej obecna opiekunka nie może się nią dalej opiekować, dlatego szuka jej wspaniałego domu!
Sonia jest sunią niewielkich gabarytów, sięga w okolice kolana ale jest drobnej postury. Jest sunią nieśmiałą w pierwszym kontakcie, dlatego jej nowa rodzina musi się liczyć z tym, że Sonia nie podbiegnie do nich od razu na głaski, trzeba będzie dać jej trochę czasu na oswojenie się.
Sonia całe życie biega luzem po podwórku - nie wie, czym jest smycz, nie wie, że najlepiej jest spać na kanapie. Ma swoją ocieplaną budę.
Szukamy domu, najlepiej pod miastem z ludźmi o wielkich sercach, którzy poświęcą Soni swój czas i staną się jej najlepszymi przyjaciółmi. Gdy Sonia się przekona, odda nowej rodzinie swoje wielkie psie serduszko!
Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Dogaduje się z innymi psami.
Na nowy dom czeka 60 km pod Warszawą.

Kontakt

tel. 500-281-033 Piotr

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//