identyfikator dla psa

Kaja 4349

Suka

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-16 10:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kaja panicznie bała się świata, bała się ludzi, bała się wychylić pyszczek wiedząc że parę metrów dalej stoi człowiek. Do schroniska trafiła w 2007 roku. Ona i jej rodzeństwo od początku były dzikawe... Z dala od oczu i uszu ludzi nie potrafiły się otworzyć. Pomimo początkowych trudności, Kaja dziś z radością oczekuje spaceru i bardzo chętnie przebywa u boku ludzi. Powoli uczy się czerpać radość i szczęście z życia, a jej rozmerdany ogonek to najpiękniejsze "dziękuję". Wierzymy, że Kaja jest w stanie otworzyć się jeszcze mocniej i zacząć prawdziwe życie. Może nie dla wszystkich, ale dla tego jedynego człowieka, który pokaże jej, że życie może wyglądać inaczej, że można żyć bez lęku! Może ktoś z Państwa ma doświadczenie w opiece nad delikatnymi psami? Opieka nad Kają będzie sporą odpowiedzialnością, trzeba pokazać tej psinie jak żyć w świecie za murem. Mile widziany byłby dom z innym psem, który będzie dla naszej małej przewodnikiem. Kaja jest sunią średniej wielkości, waży około 16 kg, jest zaszczepiona i wysterylizowana. Kaja czeka na pomoc. Tak naprawdę tylko Ty możesz ją uratować! Kontakt w sprawie adopcji: 601 245 643 lub 668 332 546 w godz. 16-21 od pon do pt, w weekendy od 10-21 Kaja czeka w schronisku w Busku-Zdroju - pomożemy dowieźć ją do nowego domu jeśli będziemy w stanie. Koniecznie obejrzyj filmik z Kają i jej siostrą Norką: https://www.youtube.com/watch?v=fTopfMqgVPY Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu KUNDEL BURY i KOCURY o naszym przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: 601 245 643 lub 668 332 546 w godz. 16-21 od pon do pt, w weekendy od 10-21

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//