identyfikator dla psa

Dalia 4354

Suka

12 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-17 07:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka


Dalia to fantastyczna, żywiołowa suczka. Uwielbia się bawić i biegać, idealnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie Dla rozrywki potrafi przeskoczyć z boksu do boksu Dalia potrzebuje ciągłego zajęcia i dużo poświęconego czasu. Jest to suczka, która jeszcze wiele się nauczy. Idealnie sprawdzi się jako towarzyszka długich i męczących wypraw

Dalia mimo tylu zalet nigdy jeszcze nie zaznała szczęścia i miłości. Trafiła do nas w 2010 roku i do tej pory tkwi za kratam. Dalia potrzebuje kontaktu z ludźmi i dużo ruchu
Szukamy jej domu, gdzie będzie szczęśliwa już na zawsze

Rok urodzenia: 02.2009
Wielkość: duża
Wysterylizowana: tak
Zaszczepiona: tak
Odrobaczona: tak
Zaczipowana: tak

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/FundacjaAC/videos/2095730920446045/


tel kontaktowy w sprawie adopcji pieska : 608 084 532

Kontakt

608 084 532

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//