identyfikator dla psa

Gromitek 4357

Pies

9 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-01-17 09:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gromitek-Dduś to piesek, który nie przejawia jakiejkolwiek agresji do ludzi i i może mieszkać z dziećmi.

Ma jakieś 7-8 lat które spędził na łańcuchu. Potrzebuje kogoś kto pozwoli mu spędzić resztę życia w sposób na który ten piesek zasługuje.

Jest małym pieskiem o wadze 12 kg. Czerwone oczka to wynik choroby genetycznej (niezakaźnej). Piesek dożywotnio
będzie otrzymywał leki suplementujące.

W sprawie adopcji kontakt z Panią Anią tel. 784 937 363

z dopiskiem wyżywienie oraz opiekę lekarską ma zapewnioną dożywotnio wraz z opieka na wyjazdy potencjalnego opiekuna

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt

784 937 363

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//