identyfikator dla psa

Fuks 4385

Pies

4 lata

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2019-03-26 11:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

FUKS to fajny i radosny około 3 letni psiak. Waży około 12 Kg.
Został uratowany i odpięty z łańcucha, na którym wisiał od szczeniaka.

To wesoły i pozytywnie nastawiony psiak.
Lubi rywalizować o suczki

Wesoły, towarzyski, lubi człowieka. Chciałby nadrobić stracony czas, kiedy wisiał na łańcuchu jadł resztki i nikt nigdy go nie głaskał, nie powiedział do uszka kocham Cię, nie przytulił. Jest bardzo tego spragniony, Wspólnych spacerów, zabaw i miłości. Czy nie zasługuje na to?

Zachowuje czystość, chodzi na smyczy.
Szukamy domu, gdzie nie zazna już nic złego, gdzie będzie członkiem rodziny, gdzie będzie kochany.

Jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpisz

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//