identyfikator dla psa

Luna 4389

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-01-21 13:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Luna to cudowna około półroczna sunia w typie terriera. Kocha ludzi i zwierzęta. Chętnie rozdaje buziaki i podstawia głowę do głaskania. Lubi bawić się z innymi psami. Z kotami również próbuje, ale czasami nie jest dostatecznie delikatna i kotom się to nie podoba

Ale wtedy Luna odpuszcza, kiedy widzi, że już koniec zabawy. Nie jest natarczywa. Na dworze nieco uparta. Lubi iść tam, gdzie ona chce. Ale coraz częściej daje się przekonać, żeby podążać za człowiekiem. Trening czyni mistrza.

W domu spokojna, nie niszczy, nie hałasuje. Na pewno wniesie dużo szczęścia do domu, w którym okaże się jej miłość. Szukamy domku, gdzie będzie członkiem rodziny, gdzie będzie kochana i rozpieszczana.
W tej chwili jest w DT w Poznaniu

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.

W umowie będzie zawarty punkt z terminem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//