identyfikator dla psa

Willy 4390

Pies

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-01-21 14:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Willy to bardzo grzeczny około 2-letni piesek, waży tylko 7 kg uwielbia kontakt z człowiekiem, często wskakuje na kolana i zasypia. Ewentualnie zadowala się spaniem tuż obok, ale najchętniej w taki sposób, żeby dotykać człowieka. W domu grzeczny, nie niszczy, nie hałasuje. Na dworze ładnie chodzi na smyczy. Nie ma problemu z innymi zwierzętami, czy to psami, czy kotami. Nie wdaje się w bójki, ani nie zaczepia. Całkiem chętnie się bawi, jeśli jakiś pies go zaprosi do zabawy. Jest kochany i na pewno wniesie wiele radości do domu, w którym dostanie odpowiednią dawkę miłości. Szukamy domu pełnego miłości, gdzie będzie członkiem rodziny nie tylko psem W tej chwili jest w DT w Poznaniu. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//