identyfikator dla psa

Poker 4395

Pies

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-01-22 10:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poker ma około 7 miesięcy. Jest wesołym rozrabiakom, lubi się bawić, tulić i chcę być kochanym członkiem rodziny.

Nie wiemy dokładnie co wcześniej przeszedł ale jest też ciągle wystraszonym pieskiem, strach odreagowuje szczekaniem.

Potrzebuje spokojnego, pełnego stabilizacji domku, gdzie otrzyma dużo miłości i ciepła i pozna, że człowiek nie jest zły. Domku cierpliwego i wyrozumiałego.

Szukamy domu pełnego miłości, gdzie będzie członkiem rodziny nie tylko psem

Czeka na domek w DT w Poznaniu.

Zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany kawaler szuka domku.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.
W umowie będzie zawarty termin kastracji.

Telefon kontaktowy 605435625 (jeśli nie odbieram proszę o sms, odpiszę)

Kontakt

605435625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//