identyfikator dla psa

Bunia 4401

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-02-04 10:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BUNIA szuka pilnie kochającego domku

Schronisko uratowało z wnyków w lesie taką malutka, przyjazną sunię, ukłony za taką pomoc...Sunia ma za sobą już miesiąc leczenia w schronisku i jest gotowa do adopcji.

Kochani, ręce na pokład i szukajmy jej domu. Zbyt wiele przeszła by zostać w schronisku,pomóżmy jej, jest malutka, przyjazna, wpatrzona w człowieka, radosna.

Pomożemy w transporcie okolice Warszawy

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/marzena.skoczen.5/videos/pcb.10205301956024978/10205301959705070/?type3&theater

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 606 253 978

Sunia nie jest wysterylizowana gdyż najpierw musi całkowicie dojść do siebie i nabrać sił. Nie wiem czy akceptuje koty - bo kotów w schronisku nie ma.

Sunia lubi jazdę autem, ładnie chodzi na smyczy, po schodach..weszła do windy, zachowuje czystość. Może kiedyś mieszkała w mieście, w mieszkaniu...

Kontakt

606 253 978

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//