identyfikator dla psa

Pekin i pekita 4424

Pies

3 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2019-01-24 11:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pekin i Pekita pilnie jednego wspólnego domu. To młodziutkie psiaki, mają ok roku, są niewielkich rozmiarów. Pekin ma dłuższą sierść, a Pekita jest gładkowłosa. Psiaki są zsocjalizowane i bardzo wesołe, garną się do ludzi.

Potrafią chodzić na smyczy, w boksie zachowują czystość. Cud, miód i malinki

Obowiązuje procedura przed adopcyjna, a nowy dom będzie musiał podpisać zobowiązanie do jak najszybszej kastracji.

Wszystkich dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem 601-245-643

Kontakt

601-245-643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//