identyfikator dla psa

Wiktor 4427

Pies

4 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-01-24 17:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY DOBREGO DOMU DLA ŚREDNIEGO PSIAKA !
Imię : WIKTOR.
Wiek : 2 lata, 3 miesiące.
Ten chłopak o magicznym ,bursztynowym spojrzeniu trafił do schroniska jako 3 miesięczny szczeniak. Został wyłowiony przy brzegu rzeki z kamieniem przywiązanym do tylnych łap. Przypadkowi spacerowicze uratowali mu życie. Psinka mokra i przemarznięta ledwo trzymała się na łapkach, była tak wycieńczona, że nie wiadomo było czy przeżyje. Udało się.
Wydawałoby się ,że już teraz będzie dobrze, ale niestety...Czas mijał, psiak rósł , przestał być już rozkosznym psim dzieckiem i coraz mniej osób się nim interesowało. Tak minęły mu dwa lata za kratami schroniskowego kojca.
Ale dziś Wiktor dostaje ponowną szansę. Szukamy mu intensywnie domu, takiego kochającego i na zawsze.
Wiktorek jest bardzo łagodnym ,kochającym ludzi psiakiem, pomimo okrucieństwa jakie zgotował mu człowiek.
Zatrzymaj się przy tym ogłoszeniu na chwilę . Ten psiak już tyle przeżył, czas by ktoś go pokochał. Może to będziesz Ty?
Piesek jest średniej wielkości, wykastrowany, zaszczepiony.
Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim sięgniesz po telefon.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, na smsy nie odpowiadamy.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//