https://www.youtube.com/watch?va2bcf09bDNs&featureyoutu.be" />
identyfikator dla psa

Misiek 4458

Pies

9 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-01-27 19:25

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nieadopcyjny (?) Misiek. Nasz krzyk rozpaczy, szukamy domu.

Takie psy jak Misiek nie mają szans.
Boimy się obowiązków związanych z opieką nad chorym psem, boimy się bólu po jego stracie.
Wolimy wykrzyczeć swoją złość na tego, kto pozbył się psa, niż otworzyć serce i swój dom dla porzuconego , chorego staruszka.
I ten krzyk jest oczywiście uzasadniony, ale w żaden sposób nie pomoże Miśkowi.
On potrzebuje naszej aktywności i pomocy w szukany domu .
Dlatego błagamy, pytajcie znajomych, może jest gdzieś Anioł, który zechce pokochać tego psiego Anioła.
Wiek Misia w schronisku oceniono na 8 lat, ale może być starszy.

Trudno precyzyjnie określić, ale z całą pewnością jest psem schorowanym.
Misiek odda Wam całe serce, jest przełagodny , kocha całym sobą, wystarczy, że skierujesz na niego wzrok, a Misiek już się przytula.
Na inne zwierzaki (w tym koty) , nie reaguje zupełnie.
Najważniejszy jest człowiek i jego uwaga , jego ręka , która głaszcze.

Błagamy o dom dla niego.

"Spacer" Misia:
https://www.youtube.com/watch?va2bcf09bDNs&featureyoutu.be

Kontakt

Trwa intensywna diagnostyka Misia, więc wszystkie osoby, zainteresowane adopcją prosimy o kontakt pod numerem: 728-413-789

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//