identyfikator dla psa

Morris 4488

Pies

3 lata

mieszaniec

Mińsk Mazowiecki

Dodano: 2019-01-30 21:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Porzucony, następnie bezdomny, zraniony przez człowieka -dosłownie -pozostała blizna na głowie, znalazł dom tylko na dobę ( domownik z niespełnoprawnością nie rozumiał psich zachowań). Na szczescie dom tymczasowy pomógł.Pies jest bezpieczny, energiczny,niesamowicie wprost szukający bliskości człowieka.Waga ok.10kg,wiek ok.1,5roku. Dogada się z suczką, lubi dzieci.Ładnie podróżuje samochodem i chodzi na smyczy. Umówiony na kastrację i szczepienia. W ciągu miesiąca gotowy do adopcji.

Kontakt

502081294

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//