identyfikator dla psa

Daffi 4499

Suka

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-02-01 14:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

DAFFI radosna 3 miesięczna sunia w typie jamnika.

Jest cudowna sunia, kocha wszystko i wszystkich. Umie chodzić na smyczy, ale jak to szczeniak lubi się bawić i zdarza się, że jeszcze niszczy. Jak to szczeniak zdarza się załatwić jeszcze w domu na podkłady.

Ale za to ile radości sprawia, uwielbia się tulić do człowieka, bawić i odda swoją miłość osobie, która ją pokocha.

Szukamy domku pełnego miłości w którym będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Sunia jest w DT w Poznaniu.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa.
W umowie będzie zawarta informacja o sterylizacji suni.

Telefon kontaktowy 605 435 625 jeśli nie odbieram proszę o sms odpisze.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2302979436401446/2302979083068148/?type3&theater

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//