identyfikator dla psa

Bianka 4501

Suka

3 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-02-01 16:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BIANKA to około 1-2 letnia sunia, waży około 12 kg
Jest cudowna, grzeczna kocha wszystko i wszystkich
Lubi dzieci, bardzo pozytywna dziewczynka

Uwielbia zabawy, aportowanie. Potrafi sobie sama podrzucać zabawkę i bawić się nią.

Bianka to sunia poniżej kolana, taka puchata, pełna miłości kulka.
Szukamy jej cudownego i pełnego miłości domku, gdzie będzie członkiem rodziny nie tylko psem.

Obowiązuje ankieta, umowa przed i po adopcyjna oraz umowa.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o sms)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//