identyfikator dla psa

Rudi 4521

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-02-02 19:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU DLA ŚREDNIEGO PIESKA !!!
Imię: RUDI
Średniej wielkości, młodziutki piesek, zaledwie 2 letni, bezproblemowy, delikatnie nieśmiały, ale spragniony kontaktu, bystry, ukierunkowany na człowieka, wpatrzony w niego jakby chciał odczytać czego się od niego oczekuje.
Powinien biegać, bawić się z innymi psami, cieszyć się życiem, wtulać się w swojego człowieka, zasypiać na miękkim posłanku, szczęśliwy i bezpieczny…a tkwi sam w zimnym schroniskowym boksie.
Jeszcze pełen nadziei , przybiega na widok ludzi i wtula się w kraty prosząc o chwilę uwagi, smutnieje, gdy ludzie odchodzą, kładzie się na zimnym betonie i patrzy dopóki nie znikną za rogiem. Koledzy z sąsiednich kojcy poszli do nowych domów, a jego nikt nie chce…A to przecież taki fajny psiaczek i tak bardzo potrzebuje , by ktoś go pokochał.
Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim sięgniesz po telefon.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, na smsy nie odpowiadamy.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//