identyfikator dla psa

Srubka 4524

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-02-03 11:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Śrubka nie ma nawet roku a za sobą nie tylko porzucenie, głód, tułaczkę ale też ogromny ból.

Gdy została wyrzucona na wsi i ganiała spanikowana przejeżdżające samochody, jeden z nich nawet nie zwolnił i malutka wylądowała w rowie.

Cała obolała kuśtykała od domu do domu ale nikt nie chciał kolejnego psa, do tego kulawego.

Wreszcie przecisnęła się pod ogrodzeniem i chciała zamieszkać z kurami. Stąd jej imię-Śrubka bo się wkręciła.

Gdy już znalazła pomoc okazało się, że jej łapa została paskudnie złamana. Potrzebna była operacja aby nastawić drobniutkie kosteczki.
Malutka była bardzo dzielna,nigdy nie narzekała, że ją boli, choć trudno wyobrazić sobie co to psie dziecko przeszło.

Obecnie jest już po operacji, która w pełni się udała
Jest kochanym maluchem. Wszędzie jej pełno.

Uwielbia człowieka, szuka każdej okazji by wkręcić się na kolanka i poprzytulać choć chwilkę

Jest zdrowa, odrobaczona i zaszczepiona
Do szczęścia brakuje jej kochającego domu

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//