identyfikator dla psa

Kuba 4530

Pies

5 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-02-03 22:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU DLA MAŁEGO PSIAKA !!!
Imię: KUBA
Wiek : 3-4 lata.
Mały piesek w typie jamnika długowłosego jest już w schronisku od 2 lat.
Znaleziony w lesie , przywiązany do drzewa, skrajnie wycieńczony, uratowany w ostatniej chwili.
Jest to psiak przekochany ,przytulaśny, grzeczny, przyjazny.
Niestety nikt tego nie dostrzega.
Siedzi przyklejony do krat i wyczekuje swojej szansy. Czy ktoś mu ją da ???
Powinien biegać, bawić się z innymi psami, cieszyć się życiem, wtulać się w swojego człowieka, zasypiać na miękkim posłanku, szczęśliwy i bezpieczny…a tkwi sam w zimnym schroniskowym boksie.
Przemyśl dobrze swoją decyzję, zanim sięgniesz po telefon.
KONTAKT w sprawie adopcji:
501334187
Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, na smsy nie odpowiadamy.

Kontakt

501334187

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//