identyfikator dla psa

Laki 4538

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-09-05 07:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LAKI to piękny młody pies w typie owczarka belgijskiego . Przeszedł bardzo pozytywna przemianę dobrym hotelu . Jest bardzo towarzyski i aktywny , przyjaźni się niestety tylko z suniami, za kotami nie przepada . Będzie wspaniałym towarzyszem dla aktywnej rodziny . Jest bardzo łagodny, uwielbia spacery, zabawę, umie chodzić na smyczy.

Wykastrowany i zaszczepiony
Przebywa w hotelu dla psów pod Białobrzegami.

Kontakt z wolontariuszkami: 517191276

Adopcja poprzedzona zostanie wizytą przed adopcyjną i podpisaniem umowy adopcyjnej

Kontakt

517191276

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//